Máme nový web! Co se změnilo?

Naše webové stránky včetně e-shopu prošly zásadní rekonstrukcí!

Ptáte se proč?

Chtěli jsme našim zákazníkům a uživatelům usnadnit orientaci ve struktuře našeho webu. Proto jsme pečlivě zanalyzovali vaše požadavky a očekávání a snažili se je zapracovat do nové, modernější verze, kterou nyní můžete vidět.

Navíc si nyní můžete web prohlížet napříč všemi zařízeními. Od mobilního telefonu, přes tablet až po notebook nebo PC. Vše je nyní přehlednější a maximálně přizpůsobené rozlišení vaší obrazovky a všem moderním prohlížečům.

Co se stalo s vaším uživatelským účtem?

Kompletní proměnu prodělal také e-shop. Stávající uživatelské účty bohužel nebylo možné převést. Prosíme tedy všechny stávající zákazníky, aby si znovu vytvořili své uživatelské účty. Učinit tak můžete při své první objednávce. Stačí v pokladně e-shopu zatrhnout „Budu nakupovat častěji, chci založit účet.“ a zadat heslo k vašemu účtu. Registraci dokončíte odesláním objednávky.

Vytvoření účtu

Ke svému účtu se pak přihlásíte v horní části obrazovky kliknutím na“Přihlásit se„. Po zadání svých přístupových údajů (email + heslo) se vám otevře sekce „Můj účet„, kde naleznete přehled svých objednávek a kontaktních či fakturačních údajů, které můžete kdykoliv upravit.

Přihlášení

Něco vám nefunguje?

Budeme velmi rádi, pokud nás informujete na email webmaster@bezlepkova-dieta.eu o jakémkoliv problému, na který při procházení nového webu narazíte. Přeci jen se nám mohl ve změti tisíců řádků kódu schovat počítačový šotek, o kterém nevíme. Samozřejmě přijímáme také pochvaly :-)