Odkazy partnerů

Realitní kancelář, makléři
Realitní společnost Comfort Residence je odborným partnerem pro posuzování nemovitostí po celé České republice se zázemím v oblasti stavebně technických posudků a makléřů, kteří jsou svou odborností vystudovaní stavební inženýři či znalci v oblasti nemovitostí. Zajištění prodeje domů, bytů a bytovách domů

Zábradlí se sklem
Vyrábíme kvalitní nerezové zábradlí se skleněnou výplní.Svou jednoduchostí a jedinečným vzhledem zkrášlí váš interiér. Kalené sklo je maximálně bezpečným materiálem, který je odolný i proti nárazům.

Nerezové zábradlí
Společnost J.A.P. se v tomto svém programu zaměřuje na výrobu nerezového zábradlí stavebnicového systému. Toto zábradlí je určeno pro betonová a montovaná schodiště, balkony či balustrády. Vyrobíme je přesně podle návrhu zákazníka.

Designové sklo
Možnosti techniky Grafosklo umožnují společnosti J.A.P. vytvořit jedinečný model skla a jeho potisků tak, aby každý zákazník si dokázal přijít na to své.

Skleněné dveře s grafikou
Vyberte si skleněné dveře s vlastním grafickým motivem. Plocha dveří může mít stejnou látku, jakou mají vaše závěsy.

Interiérové sklo
Elegance a nápaditost jsou hlavními jednotícími prvky vyváženosti produktů Grafosklo. Interiérové sklo je tím tedy povýšeno na umělecké dílo.

Skleněný stolek
Společnost J.A.P. své produkty vnímá jako kompromis mezi uměleckým pojetím a praktickým použitím. Skleněný stolek je další ukázkou moderního přístupu k tématu nábytek a doplňky. V jednoduchém provedení se odráží vnitřní síla působivého celku.

Skleněné stěny
Skleněné stěny jsou jednou z nových možností moderní architektury a bydlení. Chcete mít ve své domácnosti slunečnou pláž s mořem? Zasněžené vrcholky hor a mystický mlhový opar nad jezerem? Výběr je jen na vás. Technika Grafosklo společnosti J.A.P. umožňuje vytvořit osobité pojetí daného prostoru.

Skleněné dveře
Každý z nás jistě několikrát za den provede celkem běžný úkon, jakým je otevření či zavření dveří. Možná jste však dosud netušili, že i dveře se mohou stát originálním a osobitým prvek interiéru. Skleněné dveře JAP rozzáří váš interiér.

Stahovací schody
Nabízíme stahovací schody obyčejné v jednoduchém provedení s klasickým, jednoduchým dřevotřískovým víkem nebo stahovací schody zateplené s plechovým sendvičovým víkem, které je uvnitř vybaveno tepelným izolantem a protipožární protipožární vložkou.

Stavební pouzdro, posuvné dveře
Nabízíme stavební pouzdra pro zasouvací dveře. Stavební pouzdro je vyrobeno z kvalitní oceli a chrání dveře uvnitř zdi.

Bočnicové schodiště
Bočnicová schodiště jsou vhodná do rodinných domů, půdních vestaveb, kanceláří apod. Tato schodiště mají systém vlastního zabudování.

Dřevěné schodiště
Výroba a distribuce dřevěných schodišť pro interiéry rodinných domů. Výroba typických a klasických dřevěných schodišť.

Segmentové schodiště
Kombinovaná a celokovová segmentová schodiště vhodná do interiéru i exteriéru.

Točité schodiště
Vyrábíme venkovní a vnitřní točitá schodiště v celodřevěném, celokovovém nebo kombinovaném provedení.

Posuvné dveře
Posuvné dveře ušetří místo v prostoru. Vyrábíme jednokřídlé a dvoukřídlé posuvné dveře.

Atypické schodiště
Atypické schodiště je vhodné do prostor, kde není možné použít točité nebo segmentové schodiště.

Dřevěné schodiště
Dřevěná schodiště jsou vkusným doplňkem interiéru. Kromě klasického využití mohou fungovat jako rozdělení prostoru.

Stahovací schody
Stahovací schody v jednoduchém provedení s dřevotřískovým nebo plechovým sendvičovým víkem.

Stahovací schody
Stahovací schody jsou velmi efektivním a úsporným řešením do každého rodinného domu.

Posuvné dveře
Stavební pouzdro je konstrukce, která umožňuje zavěšení posuvných dveří, která pak mohou „zajíždět“ do zdi.

Schody
Výroba a prodej dřevěných schodů interiérových pro rodinné domy. Výroba typických dřevěných schodišť

Stavební pouzdro
Výroba a prodej stavebních pouzder pro tasouvací dřevění a skleněné dveře pro rodinné a bytové domy

Projekty, energetika, audity, průkazy ENB
Realizace služeb v oblasti energeticky, projektové dokumentace, auditů nemovitostí a zpracování průkazů energetické náročnosti budov.

Dřevostavby
Vexta s.r.o. realizuje stavby rodinných domů „na klíč“ na celém úzení ČR. Stavíme profesionálně, precizně a podle domluveného harmonogramu. Co slíbíme, platí.

Dotace na zateplení – Zelená úsporám
Zpracování posudků, projektové dokumentace a energetické průkazy k dotacím Nová Zelená úsporám 2013. Zajištění podání žádostí o dotace, zpracování dotačních výzev.

Schodiště
Kvalitní celokovová, dřevěná a kombinovaná chodiště od výrobce J.A.P. Výběr z mnoha modelů pro rodinné domy i mezonetové byty.

Jak přestat kouřit, stop kouření
Nenechte se odradit minulými neúspěchy a využijte svou šanci připojit se k ostatním šťastným exkuřákům. Dejte úspěšně stop kouření a zbavte se své závislosti.

Marketing, SEO, komunikace
Chcete se dozvědět více o marketingu na internetu? Pak právě zde jsou informace, které Vás budou zajímat.

Nemovitosti, reality
Realitní nabídka nemovitostí společnosti Comfort Residence je realizována po celé České republice se zázemím v oblasti stavebně technických posudků, energetických průkazů a znaleckých posudků.

Zasouvací dveře, posuvné dveře
Stavíte rodinný dům a chcete ušetřit místo přiotevírání dveří? Pak využijte systému J.A.P a zasouvacích dveří do stavebních pouzder.

Rekuperace
Stavíte rodinný dům a chcete ušetřit na topení a mít úsporu svých nákladů na provoz domu? Využijte moderních technologií v oblasti rekuperace

Kotle, vytápění
Kvalitní kotel je zárukou nízkých provozních nákladů. Vybírejte si kotle s vysokou účinností.

Docházkové systémy
Pro přesnou evidenci zaměstnanců instalujeme bezkontaktní elektronické vstupní a docházkové systémy.

Interiérové dveře
Interiérové dveře Vekra jsou originálním a inovativním řešením pro jakýkoli interiérový prostor.

Drevené okná
Drevené okná sa výborne hodia do každého interiéra. Štandardne sú osadené izolačnými sklami, ktoré sú hluboko zaspustené do ráma okna. Zaskenie má štandardne teplý distančný rámik.

Rekvalifikační kurzy, školení
Rekvalifikační kurzy pro návrat do zaměstnání po mateřské dovolení. Možnost vzdělání pro návrat do zaměstnání. Distanční i přímé studium ve vybraných lokalitách po celé ČR.

Rekvalifikační kurzy, školení, realitní makléři
Rekvalifikační kurz s certifikací na pozici realitního makléře v akademii COMFORT RESIDENCE. Profesní vzdělávání na úrovni s certifikací od MŠMT.

Kariéra, zaměstnání, realitní makléř
Chcete pracovat v nezávislé české společnosti v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí s technickým zázemím po celé ČR? Neváhejte a přidejte se k nám.

Focení miminek, maminek, dětí a rodin
Profesionální fotografické služby pro rodiny, děti, novorozence. Focení portrétních fotografií, ateliérové fotografie, focení v přírodě.