Partnerské odkazy

Marketing
Kvalitní optimalizace dostane Váš web na přední místa ve vyhledávačích. Nabídka SEO, poradenství a profesionálního marketingu.

Schody, schodiště, zábradlí
Vzorkovna SCHODY & SYN je pražským prodejním místem výrobní společnosti J.A.P. Tato společnost nabízí stahovací schody, interiérová a exteriérová točitá schodiště, segmentová a kombinovaná schodiště.

Rodiné domy, byty, prodej, pronájem
Realitní nabídka nemovitostí společnosti Comfort residence je zaměřena na rodiné domy, byty, bytové domy a komerční nemovitosti v režimu prodej či pronájmu.

Zábradlí, nerezové zábradlí
Prodej nerezového zábradlí stavebnicového systému, různých typů schodů a schodišť a pouzder pro posuvné dveře.

Energetický průkaz, štítek budovy
Komplexní služby v oblasti posuzování staveb, nemovitostí, komerčních budov a rodinný domů. Zpracování celkové analýzy a energetického auditu včetně technického posudku.

Zabezpečovací systémy
Zabezpečovací systémy pro ochranu majetku a objektů. Zabezpečovací systémy Paradox, kamerové zabezpečovací systémy, vstupní docházkové systémy, telefonní ústředny.

Zasouvací dveře, posuvné dveře, stavební pouzdra
Nabídka jednoduchých i dvojitých typů stavebních pouzder pro zasouvací dveře. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní oceli a chrání dveře uvnitř zdi.

Dálkové studium, maturita dálkově, nástavbové studium – hotelová škola Praha
Nabízíme denní i dálkové studium v oborech Hotelnictví, Cestovní ruch, Podnikání, Gastronomie a Kuchař-číšník. Indviduální přístup, moderně zařízené učebny.

Identifikační náramky, identifikační pásky
Dodáváme identifikační náramky a identifikační pásky z tyveku a vinylu v široké barevné škále.

Stavby Chomutov, novostavby, rekonstrukce rodinných domů
Firma Petr Melka – M & M Stavitel poskytuje služby v oblasti novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, stavebních prací a projekce dokumentace.

Zateplení, vytápění, rekonstrukce
Projekt Moje úspora nabízí komplexní služby v oblasti zateplení a revitalizace rodinných a bytových domů. Poradíme vám, jak účinně snížit své náklady na budoucí provoz svého bydlení a podnikání prostřednictvím vhodných opatření v rámci revitalizace svého objektu.

Energetický průkaz, průkaz budovy, štítek budovy
Zpracujeme energetický průkaz a štítek budovy. Nabízíme diagnostiku budovy včetně stavebního posudku pro rekonstrukce, navrhneme způsob optimalizace.

Marketing na internetu
Nabízíme vám internetový marketing a poradenství, optimalizaci webových stránek, vedení reklamních kampaní.

Projekty rodinných domů
Nabízíme zpracování projektů rodinných a bytových domů, projektové dokumentace, položkových rozpočtů. Katalog novostaveb 2011 pro celou ČR

Typové projekty, projekty rodinných domů
Zpracování projektů rodinných a bytových domů se všemi povinnými materiály k zahájení stavebního řízení. Projektové dokumentace, položkové rozpočty, realizační dokumentace k zahájení stavby. Katalog novostaveb 2012 pro celou ČR

Energetický průkaz, energetický štítek
Nabízíme vám výhodné zpracování energetického průkazu. Cílem průkazu energetické náročnosti budovy je snížení spotřeby energie. Tento průkaz je povinnou součástí novostaveb.

Dřevěná okna
Vyrábíme dřevěná okna a dveře. Široká nabídka okenních profilů a barev. Poradíme s výběrem oken.

Hliníková okna
Vyrábíme hliníková okna. Vysoká kvalita provedení, maximální přesnost ve výrobě s výsledky pro dlouhodobé bezúdržbové řešení.

Plastová okna
Vyrábíme plastová okna a dveře. Vysoká kvalita provedení,možnost výběru různých typů zasklení a barev rámů. Výroba oken na zakázku pro rodinné a bytové domy.

Eurookna
Vyrábíme kvalitní eurookna. Vysoká kvalita provedení,možnost výběru různých typů zasklení a barev rámů. Výroba oken na zakázku pro rodinné a bytové domy.

Obklady pro kuchyně
Společnost JAP nabízí unikátní interiérový systém celoskleněných prvků Grafosklo s digitálním tiskem nebo textilií pro kuchyně, dveře a skleněné stěny.

Skleněné stěny
Vyberte si skleněnou stěnu s vlastním grafickým motivem a zvětšete tak opticky váš interiér. Skleněné stěny JAP s grafikou rozzáří Váš interiér.

Skleněné dveře
Vyberte si skleněné dveře s vlastním grafickým motivem a zvětšete tak opticky váš interiér. Naše skleněné dveře JAP s grafikou prosvětlí váš domov

Sklo
Výroba skleněných dekoračních stěn, dveří s vlastním grafickým motivem pro váš interiér. Skleněné výrobky JAP s grafikou obohatí Váš dům či byt

SEO optimalizace
Zpracujeme pro Vás optimální a vyvážené řešení SEO optimalizace webových stránek, které budou na předmětná klíčová slova na předních místech ve vyhledávačích.

Rodinný dům – pasivní novostavba
Úsporně energetické domy formou pasivních novostaveb. Vše o novostavbách, jejich energetické náročnosti a přípravě staveb.

Poradenství, internetový marketing
Internetový marketing vám umožní oslovit zákazníky několika způsoby. K tomu je zapotřebí být správně prezentován na internetu.

PPC systémy, PPC kampaně
Zajišťujeme řízené a efektivní PPC kampaně Sklik, Google AdWords, zaměřené na posílení návštěvnosti webu.

Projekty rodinných domů, typové projekty
Prodej typových projektů rodinných domů, projektová dokumentace.

Dotace, Zelená úsporám
Komplexní zpracování posudků, projektů a energetických průkazů k dotacím Nová Zelená úsporám 2013. Zajištění podání žádostí o dotace.

Plastové okná
Plastové okná vyrábame 20 rokov. Naše plastové okná a plastové dvere sa vyznačujú vysokou pevnosťou, spoľahlivosťou a dokonalou funkčnosťou.

Vzdělávání, kurzy, semináře
Realizace kurzů, seminářů a rekvalifikačních kurzů pro návrat do zaměstnání. Distanční i přímé studium ve vybraných lokalitách po celé ČR.